Kendini Keşfet

Dünyanın en büyük keşfi kendini keşfetmekle başlar. Kendini keşfeden insan evreni keşfetmek için hiç bitmeyecek bir çabanın içine girecektir.

Tarih Notları

Tarih Notları 


Süresiz
Cihangir ATEŞ

Belge İçerir

M0 - İşlem Becerileri

Matematik işlem Becerileri alt yapısı olmayan ya da matematikte hızlı işlem yapmak isteyen öğrenciler için 2008 yılında geliştirdiğimiz bir çalışmadır. Bu çalışma ile beraber İŞLEM OYUNU aktif olarak sunulmaktadır.


Süresiz
Muhammet CANDAŞ

Video Ders İçerir
Belge İçerir

Çabalamazsan Bir Başkası Sana Bir Şey Öğretemez...

Öğrenmek bireysel yapılan bir çabadır. İnsan bilgi geliştirme ve bunu sonraki nesillere aktarabildiği için gezegende baskın tür haline geldi. Önceki zamanlarda alınan eğitim ile bir ömür boyu yaşanabilmekte iken, günümüzde alınan eğitim ile bu mümkün değil. Bilgi inanılmaz şekilde üretilmekte, işlenmekte ve yeni bilgiler doğmaktadır. Bundan korkunuz olmasın. Bilgi insan neslinin devamı için olmaz ise olmazdır. Yaşadığımız gezegen bizlere bir zaman sonra yetmeyecek. Önceleri nasıl göç etmişsek bunu tekrarlamak zorundayız. Bu defa evrenin sonsuz boşluğunda bir göç olacak. Dünya bu yolda giderken öğrenmemek bizleri hiçleştirir. Her ne öğreniyor isek bunu geliştirmeli ve sonraki nesillere iletmek için çaba göstermeliyiz. Yapmamız gereken şikayeti bırakmak ve bilgi yolunda ilerlemektir. 
Muhammet CANDAŞ

Muhammet Candaş
Founder

Cihangir ATEŞ
General Manager

Uzakademi.Net

7 / 24

İletişim

0 (532) 547 39 79
Beşevler / Nilüfer / BURSA

Yüzyüze e-Eğitim